Przejdź do treści

“WYZWANIE. Nie chlej, degustuj” – trenuj ze mną swój nos.

Naucz się degustacji wina, nawet jeśli wydaje Ci się, że “nie masz nosa” do wina. Nie wierzysz?

Czym jest właściwie “Wyzwanie. Nie chlej, degustuj”?

“Wyzwanie…” to e-book z 10 tematami do przerobienia i zadaniami na 10 dni. Podczas nowej edycji wyzwania co 2 dni będziemy się spotykać na transmisji LIVE o godzinie 21:00 na platformie YouTube i razem degustować wina. Podczas LIVE będę rozwijać tematy opisane w e-booku.

Po zakończeniu wyzwania masz dostęp do wszystkich LIVE oraz do wszystkich PRZYSZŁYCH LIVE, podczas których będę opowiadać o innych winach.

Wiedza

Zdobędziesz wiedzę na temat prawidłowej degustacji wina, która jest niezbędna do tego aby świadomie pić wino i czerpać z niego jeszcze większą przyjemność, nawet kupując tańsze butelki.

Zmysły

Nauczysz się jak rozwijać zmysł węchu i smaku oraz jak wyczuć w winie te wszystkie aromaty, które są opisane na butelce. Poznasz zasady (i posmakujesz podczas LIVE) food&wine pairingu, co da Ci nowe możliwości i otworzy horyzonty.

Pewność Siebie

Poczujesz pewność w wypowiadaniu się na temat wina i już nigdy nie poczujesz się nie na miejscu podczas zamawiania butelki wina w restauracji. Nabierzesz odwagi w wypowiadaniu swoich opinii.

Miłość

Dowiesz się jak wybierać wino, żeby każda butelka Ci smakowała, więc zaoszczędzisz na nietrafionych wyborach. Poznasz wino na nowo i pokochasz je jeszcze bardziej.

Co konkretnie znajdziesz w e-booku?