Przejdź do treści

Cześć, nazywam się Marta Pańska i jestem Dziewczyną z butelką wina.

Prowadzę profile na Instagramie i Facebooku, gdzie polecam wina z marketów i opowiadam o winie na luzie, bez zadzierania nosa i snobizmu. Chciałam stworzyć miejsce gdzie kobiety (ale nie tylko:)) będą mogły się wyluzować i spytać o wino bez stresu, że ktoś posądzi je o niewiedze.

Ze mną nauczysz się wybierać tanie, ale dobre wino w sklepie i dowiesz się jak dobierać wino do ulubionej pizzy i makaronu.

Opowiadam też o winach z Polski, bo są wciąż mało znane, a naprawdę pyszne – a przecież o to chodzi w winie! Ma smakować. 

Posiadam certyfikat z sensorycznej analizy wina oraz WSET 2. Ukończyłam też kurs WSET 3, ale na ten moment nie mogę się jeszcze pochwalić certyfikatem. Zawodowo, od 10 lat zajmuje się marketingiem w branżach FMCG oraz fitness.

Kocham jeść! Winem zaczęłam interesować się kilka lat temu właśnie za sprawą miłości do jedzenia. Słuchając jak sommelierzy opowiadają o winach w restauracjach, sama postanowiłam zgłębić temat i przepadłam bez końca.

Uwielbiam też podróżować, a moje ulubione zajęcie podczas podróży to rozmowy z lokalsami oraz poznawanie ich potraw i smaków.

Prywatnie jestem mamą jednego małego człowieka i dwóch zwierzaków.

Chcesz wiedzieć więcej? Oglądnij odcinek, w którym mówię o sobie trochę więcej.

Obserwuj mnie w kanałach społecznościowych.