Przejdź do treści
Strona główna » BLOG » Psi Bufet – czy warto?

Psi Bufet – czy warto?

  • Marta 

Czy warto zamówić Psi bufet? To chyba najczęściej zadawane pytanie, kiedy mówię, że mój pies korzysta z tej opcji ponieważ mamy nawiązaną współpracę z tą firmą. Tych pytań jest tak dużo, że postanowiłam odpowiedzieć na nie we wpisie na blogu i wypunktować dlaczego uważam, że jest to świetna opcja dla Twojego psa.

Co to jest Psi Bufet?

Na początek – co to w ogóle jest? Psibufet.pl to karma dla psów, którą zamawia się w formie subskrypcji. Karma przyjeżdża pod zamówiony adres co 2 tygodnie, bo jest to gotowane jedzenie dla psów, a nie suche chrupki, więc świeżość jest bardzo ważna. Paczki z karmą przyjeżdzają zamrożone i wystarczy połowę włożyć do lodówki, drugą połowę do zamrażalnika i można karmić psa. Nie musisz się martwić, że coś się rozmrozi po drodze, karton jest bardzo szczelny, a całość jest dodatkowo okryta folią, więc jedzenie się nie ogrzewa podczas dostawy.

Każda paczuszka to jedzenie na jeden dzień, więc rano dajemy połowę paczki, a wieczorem resztę. Wszystkie jest zapakowane na płasko, więc jedzenie nie zajmuje dużo miejsca w lodówce. Możesz też trzymać porcję przez cały dzień na blacie, żeby była w temperaturze pokojowej, albo po prostu podgrzać jedzenie, jeśli zapomniałaś wcześniej wyciągnąć. Czupur oczywiście woli swoją karmę prosto z lodówki, jak prawdziwy zimowy pies.

Skład Psiego Bufetu

Psi Bufet to 55% mięsa, 45% warzyw i owoców oraz pełna suplementacja mineralno-witaminowa. Całość jest gotowana na parze i pakowana próżniowo. Wszystkie składniki są jakości Human Grade, co znaczy, że spokojnie możesz spróbować karmy swojego pupila. Nie ma w niej też zbóż, ani żadnych innych sztucznych ulepszaczy. Zresztą, cały skład możesz dokładnie sprawdzić na stronie Bufety w zakładce przepisy. Jeśli przeraża Cię ilość warzyw to pamiętaj, że pies nie jest zwierzęciem mięsożernym a wszystkożernym i oprócz mięsa potrzebuje warzyw i owoców. Jeśli nie wierzysz, spróbuj dać swojemu pupilowi owoce i warzywa. Czupur, na przykład, uwielbia jabłka, banany, gotowaną marchew, bataty i dynię.

Dla kogo jest Psi Bufet?

Dla każdego psa. Przy pierwszym zamówieniu wypełniasz krótką ankietę, która pozwoli na spersonalizowanie diety dla Twojego pupila. Możesz tam wpisać nie tylo to ile waży i jaki ma tryb życia, ale też wypisać jego alergie czy przebyte choroby.

To co mi osobiście podoba się najbardziej to gwarancja czystej miski. Psibufet.pl zwróci Ci pieniądze jeśli Twój pies nie będzie chciał jeść Bufetu. Regulamin akcji znajdziesz tutaj. Chyba każdy właściciel czworonoga przy zmianie karmy obawia się jednego – co ja z tym wszystkim zrobię, jak on nie będzie tego chciał jeść?! Przerabiałam to z moim kotem i nie zliczę ile worków karmy musiałam oddać. Czupur jest też wybredny i musiałam się sporo namęczyć, żeby zjadał swoją porcję suchej karmy, szczególnie w lecie. Doprowadziło to do tego, że w tym roku schudł baaaardzo mocno i musiałam podjąć szybkie kroki żeby przytył do zdrowej wagi. Na szczęście wtedy pojawił się Psi Bufet i zaproponował współpracę. Po wypełnieniu ankiety, obliczeniu odpowiedniej kaloryczności Czupur przytył do wagi jaką powinien mieć w ciągu miesiąca. Teraz wylizuje całą miskę w 3 sekundy!

Najlepsze na koniec – mam kod rabatowy!

Jeśli chcesz spróbować czy Twój pies też pokocha Psi Bufet, mam dobrą wiadomość. Z kodem CZUPUR40 możesz zamówić karmę z rabatem 40% na Twoje pierwsze zamówienie i 20% na drugie.